SKARPETY NA ZAMÓWIENIE

Jeśli kiedykolwiek zastanawiali się Państwo nad tym, skąd inni biorą w swoich ofertach tak interesujące wzory i rodzaj skarpet bądź jak to się stało, że konkurencyjna firma na targach branżowych zachwyciła wszystkich wzorami z własnym logo – to jest to miejsce, w którym znajdzie się odpowiedź!

Jako doświadczony i dobrze znany producent skarpet możemy wszystkim zainteresowanym skarpetami innymi niż wszystkie zaoferować swoją pomoc w spełnieniu tej wizji. Skarpety na zamówienie to nasza specjalność, a więc jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i opcje współpracy z nimi związane.

Skarpety inne niż wszystkie – zapraszamy!

Dlaczego nasze kolorowe skarpetki na zlecenie potrafią zaskoczyć? Bowiem bez względu na kolor, rodzaj czy wzór – zawsze będą tak samo wysokiej jakości. Bez kompromisu. Bez niedociągnięć. Czysta jakość na wysokim poziomie, tutaj nigdy nie odpuszczamy! Możemy się zgodzić na najbardziej wymyślne wzory, oferując nasze skarpety na zamówienie, ale jeśli coś pozostaje niezmienne w naszych realizacjach – to właśnie nasza konsekwencja, jeśli chodzi o zapewnienie wysokiej jakości.

Nie mamy do nic do ukrycia – sekretem takiej jakości wykonania i wydajności w produkcji nawet naprawdę dużych i skomplikowanych zamówień są trzy składniki:

 • nowoczesny park maszyn dziewiarskich
 • wykorzystanie innowacyjnych technologii
 • wysokie kwalifikacje naszych pracowników

Fuzja tych elementów to najlepszy przepis na to, by naszym Klientom zapewniać tak samo wysoką jakość, bez względu na to jak wymyślne i ambitne zlecenie zostanie nam przekazane. A jest w czym wybierać!

Skarpety na zamówienie – duży wybór, jakich mało!

Jeśli ktoś sądzi, iż jakość i dowolny wzór to wszystko, co jako producent skarpet możemy zaproponować w indywidualnych zamówieniach – już wyprowadzamy z błędu. W naszym bogatym asortymencie skarpet do zamówienia nie brakuje naprawdę różnorodnych rodzajów tej części garderoby.

Można u Nas zamówić skarpety:

 • klasyczne
 • sportowe
 • garniturowe
 • bezuciskowe
 • podkolanówki
 • BHP

To jednak wciąż nie koniec różnorodności jaką zapewniamy. Sporo możliwości dajemy naszym Klientom również jeśli chodzi o sam skład skarpet. W tym kontekście mamy przyjemność zaproponować projekty wykonane z bawełny:

 • czesanej
 • bambusowej
 • regenerowanej

Można również przebierać u nas w typach skarpety frotte, półfrotte, również możemy wykonać cienkie skarpetki na zamówienie. Wracając do przykładu ze wstępu – polecamy także skarpety z herbem klubu, skarpety antypoślizgowe i skarpety reklamowe z logo, besteller jeśli chodzi o działania marketingowe i brandingowe we współczesnym biznesie, choć oczywiście wedle uznania na naszych skarpetach na zamówienie nie musi być też umieszczane żadne logo.

Skarpety na zamówienie Unipex – jakość, wygoda, solidność

Jednak zostawmy już temat estetyki wykonania naszych skarpet – widać nie ma tutaj ograniczeń. Jeśli chodzi o typowo techniczne właściwości naszych skarpet na zamówienie to stanowią one idealne dopełnienie tego nietuzinkowego designu. Można się po nich spodziewać idealnego dopasowania do stopy czy też naprawdę wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne.

Dbamy także o to, by wszystkie realizowane u nas skarpety miały jak najlepsze parametry, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higienę – to znaczy zawsze są wykonane z materiałów przyjaznych dla skóry oraz łatwe do utrzymania czystości. Do tego wszystkiego dochodzi niezrównana elegancja i komfort, jakie pragniemy zaoferować.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak zachęcić do składania zamówień na skarpetki inne niż wszystkie, ale zawsze najwyższej jakości. Każde zamówienie traktujemy priorytetowo. Dajemy słowo, że nasze skarpetki nie tylko odpowiedzą na wymagania, ale nawet je przewyższą!

Skarpety na zamówienie z własnym unikalnym nadrukiem